Strona główna BIP
URZĄD GMINY MICHAŁÓW - Biuletyn Informacji Publicznej www.michalow.pl
Strona główna

 Ogłoszenia

Aktualnosci
Przetargi

 Konkursy

Rok 2006
Rok 2005
Rok 2007
Rok 2011
Rok 2012

 Download

Programy komputerowe
Dokumenty informacyjne

 WYBORY SAMORZĄDOWE

Rok 2014
Rok 2010
Rok 2006

 Wybory

Wybory Parlamentarne 2014
Wybory Parlamentarne 2011
Wybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej - 2010
Wybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej - 2015
Wybory do Izb Rolniczych
Wybory ławników do sądów powszechnych na kadencję od 2016 r. do 2019 r.
Referendum ogólnokrajowe zarządzone na dzień 6 września 2015 r.

 INFORMACJE OGÓLNE

Charakterystyka Gminy

 STATUS PRAWNY

Akt utworzenia Gminy
Statut Gminy

 ORGANY WŁADZY

Wójt Gminy
Rada Gminy

 URZĄD GMINY

Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Jak załatwić sprawę ?
Struktura organizacyjna Urzędu
Regulamin organizacyjny
Regulamin wynagradzania
Prowadzone rejestry
Skargi i wnioski
Dostęp do aktów normatywnych i innych aktów prawnych w Urzędzie Gminy w Michałowie

 JEDNOSTKI ORGANIZACYJNE

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
Biblioteka Gminna
Zespoły Placówek Oświatowych

 JEDNOSTKI POMOCNICZE

Sołectwa

 ORG. POZARZĄDOWE

Współpracy z organizacjami pozarządowymi

 SAMORZĄDOWY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ

Informacje ogólne

 PRAWO LOKALNE

Zarządzenia Wójta Gminy
Podatek i opłaty
Sesje Rady Gminy

 EKOPORTAL

Informacje o środowisku i jego ochronie

 PROFILAKTYKA I ROZWIĄZYWANIE PROBLEMÓW ALKOHOLOWYCH

Pełnomocnik Wójta ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych
Gminna Komisja ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.
Gminny Program Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych
Punkt Informacyjno - Konsultacyjny do Spraw Uzależnień i Przemocy w Michałowie

 OŚWIADCZENIA MAJĄTKOWE

Władze Gminy, Przewodniczący Rady Gminy
Radni Gminy
Kierownicy jednostek organizacyjnych
Wzór oświadczenia majątkowego

 Dokumenty Strategiczne Gminy

Plan Rozwoju Lokalnego na lata 2004 - 2006
Strategia Rozwoju Gminy Michałów
Gminna Strategia Rozwiązywania Problemów Społecznych Gminy Michałów na lata 2008-2015
Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
Plan Gospodarki Odpadami dla Gminy Michałów
Program Ochrony Środowiska dla Gminy Michałów

 Majątek Gminy

Rok 2004
Rok 2005
Rok 2006
Rok 2007
Rok 2009
Rok 2008
Rok 2010
Rok 2011
Rok 2012
Rok 2013
Rok 2014

 Budżet Gminy

2004
2005
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015

 Dług i Pomoc Publiczna

2005 r.
2004 r.

 KONTROLE

RIO
Świętokrzyski Urząd Wojewódzki w Kielcach
NIK

 Wzory dokumentów

Wzory dokumentów do pobrania

 Informacje nieudostępnione w biuletynie

Informacje nieudostępnione w biuletynie

 LOGOWANIE DO BIP

Logowanie

 Serwis

Instrukcja obsługi
Redakcja Biuletynu
Statystyki stron
Rejestr zmian
Archiwum stron
 
Rok 2014Do druku
Zarządzenie Nr 10/2014 WOJEWODY ŚWIĘTOKRZYSKIEGO z dnia 5 lutego 2014r
Zarządzenia Wójta Gminy Michałów
Obwieszczenia Wójta Gminy Michałów
Postanowienia Komisarza Wyborczego w Kielcach
Informacje Gminnej Komisji Wyborczej w Michałowie.
OBWIESZCZENIA Gminnej Komisji Wyborczej w Michałowie
Uchwały Gminnej Komisji Wyborczej w Michałowie


WIZUALIZACJA WYBORÓW SAMORZĄDOWYCH

Państwowa Komisja Wyborcza - Serwis Informacyjny

Państwowa Komisja Wyborcza

Krajowe Biuro Wyborcze Delegatura w Kielcach


Wyniki wyborów samorządowych 2014

Wyniki wyborów na wójta gminy Michałów:

1. BARAN Zbigniew zgłoszony przez KW DLA PONIDZIA – 489 głosów

2. GRZYBCZAK Łukasz zgłoszony przez KWW GRZYBCZAK ŁUKASZ – 118 głosów

3. SZEWCZYK Stanisław zgłoszony przez KWW SOŁTYSI GMINY MICHAŁÓW – 331 głosów

4. WALASEK Mirosław zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PSL – 1539 głosów

5. ZIÓŁKOWSKI Bogusław zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - 129 głosów


Wybory samorządowe 2014 do Rady Gminy Michałów:

Okręg Nr 1
1. SOBCZYK Barbara – 43 głosy
zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL - lista nr 1

2. WITES Krzysztof – 30 głosów
zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - lista nr 3

3. CZAPLIŃSKA Aneta Bernadeta – 60 głosów
zgłoszona przez KKW SLD LEWICA RAZEM - lista nr 6

4. PASTERNAK Józef – 67 głosów
zgłoszony przez KW DLA PONIDZIA - lista nr 10

5. TOBOŁA Marta Barbara – 7 głosów
zgłoszona przez KWW GRZYBCZAK ŁUKASZ - lista nr 12

6. TYBURCZYK Czesław Henryk – 61 głosów
zgłoszony przez KWW SOŁTYSI GMINY MICHAŁÓW - lista nr 13

Okręg Nr 2
1. ŻUBER Dariusz Janusz – 90 głosów
zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PSL - lista nr 1

2. MROCZEK Marcin Stanisław – 6 głosów
zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - lista nr 3

3. MŁYŃCZAK Mirosława Maria – 66 głosów
zgłoszona przez KKW SLD LEWICA RAZEM - lista nr 6

4. SOWA Andrzej Marcin – 6 głosów
zgłoszony przez KW DLA PONIDZIA - lista nr 10

5. BOCHENEK Stanisław – 25 głosów
zgłoszony przez KWW SOŁTYSI GMINY MICHAŁÓW - lista nr 13

Okręg Nr 3
1. JĘDRSZCZYK Jan Stanisław
zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PSL - lista nr 1

Okręg Nr 4
1. ZARĘBA Andrzej Józef – 54 głosów
zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PSL - lista nr 1

2. FLISOWSKI Paweł Mariusz – 25 głosów
zgłoszony przez KKW SLD LEWICA RAZEM - lista nr 6

3. WASILEWSKA Bożena Lidia – 27 głosów
zgłoszona przez KW DLA PONIDZIA - lista nr 10

4. PALUCH Beata - 27 głosów
zgłoszona przez KWW GRZYBCZAK ŁUKASZ - lista nr 12

Okręg Nr 5
1. KOCEL Stanisław Wojciech – 121 głosów
zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PSL - lista nr 1

2. KOCEL Wioletta Anna – 82 głosy
zgłoszona przez KW DLA PONIDZIA - lista nr 10

3. HANAS Marta – 13 głosów
zgłoszona przez KWW GRZYBCZAK ŁUKASZ - lista nr 12

Okręg Nr 6
1. BĘBENEK Zbigniew – 121 głosów
zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PSL - lista nr 1

2. WYWIAŁ Wiesław – 43 głosy
zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - lista nr 3

3. MITRĘGA Anna Sylwia – 5 głosów
zgłoszona przez KKW SLD LEWICA RAZEM - lista nr 6

4. WÓJCIK Mariola Iwona – 11 głosów
zgłoszona przez KW DLA PONIDZIA - lista nr 10

5. GRZYBCZAK Rafał – 33 głosy
zgłoszony przez KWW GRZYBCZAK ŁUKASZ - lista nr 12

6. RĘBOCH Marzena - 14 głosów
zgłoszona przez KWW SOŁTYSI GMINY MICHAŁÓW - lista nr 13

Okręg Nr 7
1. MOTYKA Rafał Tadeusz – 67 głosów
zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PSL - lista nr 1

2. KWAPIEŃ Ryszard Jan – 40 głosów
zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - lista nr 3

3. MORGAŚ Piotr Stanisław – 61 głosów
zgłoszony przez KKW SLD LEWICA RAZEM - lista nr 6

4. SCHAB Przemysław Kamil – 20 głosów
zgłoszony przez KWW GRZYBCZAK ŁUKASZ - lista nr 12

5. GAJDA Agnieszka – 2 głosy
zgłoszona przez KWW SOŁTYSI GMINY MICHAŁÓW - lista nr 13

Okręg Nr 8
1. WLECIAŁ Jarosław Artur – 93 głosy
zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PSL - lista nr 1

2. BŁASZCZYK Jolanta Zofia – 25 głosów
zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - lista nr 3

3. WĄSIK Marianna – 26 głosów
zgłoszona przez KKW SLD LEWICA RAZEM - lista nr 6

4. TOBOŁA Michał Marcin – 44 głosy
zgłoszony przez KWW GRZYBCZAK ŁUKASZ - lista nr 12

5. SIKORA Tomasz – 8 głosów
zgłoszony przez KWW SOŁTYSI GMINY MICHAŁÓW - lista nr 13

Okręg Nr 9
1. WLECIAŁ Damian Sebastian – 85 głosów
zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PSL - lista nr 1

2. CICHOŃSKI Grzegorz – 22 głosy
zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - lista nr 3

3. KOZIARA Aleksy Józef – 53 głosy
zgłoszony przez KW DLA PONIDZIA - lista nr 10

4. ADAMUS Rafał – 12 głosów
zgłoszony przez KWW GRZYBCZAK ŁUKASZ - lista nr 12

5. ŁOJOWSKI Artur Jacek – 8 głosów
zgłoszony przez KWW SOŁTYSI GMINY MICHAŁÓW - lista nr 13

Okręg Nr 10
1. SOWA Sylwester – 65 głosów
zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PSL - lista nr 1

2. DYGOŃ Agnieszka Marta – 14 głosów
zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - lista nr 3

3. MATUSZCZYK Jolanta Bożena – 25 głosów
zgłoszona przez KWW SOŁTYSI GMINY MICHAŁÓW - lista nr 13

Okręg Nr 11
1. WÓJCIK Bożena Hanka – 58 głosów
zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL - lista nr 1

2. SIEKACZ Adam – 67 głosów
zgłoszony przez KW DLA PONIDZIA - lista nr 10

3. TOBOŁA Marcin Paweł – 18 głosów
zgłoszony przez KWW SOŁTYSI GMINY MICHAŁÓW - lista nr 13

Okręg Nr 12
1. ZYCH Artur Władysław – 67 głosów
zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PSL - lista nr 1

2. OLEKSY Tadeusz Mariusz – 59 głosów
zgłoszony przez KW DLA PONIDZIA - lista nr 10

3. KOKOSIŃSKI Robert Michał - 12 głosów
zgłoszony przez KWW GRZYBCZAK ŁUKASZ - lista nr 12

4. KIERKOWSKA Malwina – 17 głosów
zgłoszona przez KWW SOŁTYSI GMINY MICHAŁÓW - lista nr 13

Okręg Nr 13
1. WÓJCIK Łukasz Paweł – 45 głosów
zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PSL - lista nr 1

2. SZAŁAPSKI Wiktor – 17 głosów
zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - lista nr 3

3. CIESIELSKA Edyta Anna – 23 głosy
zgłoszona przez KW DLA PONIDZIA - lista nr 10

4. KASPRZYK Marzena Zofia – 18 głosów
zgłoszony przez KWW GRZYBCZAK ŁUKASZ - lista nr 12

Okręg Nr 14
1. KLAMIŃSKI Michał - 82 głosy
zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PSL - lista nr 1

2. MAZUR Łukasz Michał – 29 głosów
zgłoszony przez KKW SLD LEWICA RAZEM - lista nr 6

3. MŁYŃCZAK Anna Beata – 17 głosów
zgłoszona przez KW DLA PONIDZIA - lista nr 10

Okręg Nr 15
1. MIKA Zygmunt Władysław115 głosów
zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PSL - lista nr 1

2. BĘBENEK Janusz Henryk – 19 głosów
zgłoszony przez KKW SLD LEWICA RAZEM - lista nr 6

3. KASPRZYK Krzysztof Piotr – 62 głosy
zgłoszony przez KW DLA PONIDZIA - lista nr 10

4. RUSAK Marcin – 14 głosów
zgłoszony przez KWW GRZYBCZAK ŁUKASZ - lista nr 12

 

 

Zarządzenie Nr 10/2014 WOJEWODY ŚWIĘTOKRZYSKIEGO z dnia 5 lutego 2014r
Zarządzenia Wójta Gminy Michałów
Obwieszczenia Wójta Gminy Michałów
Postanowienia Komisarza Wyborczego w Kielcach
Informacje Gminnej Komisji Wyborczej w Michałowie.
OBWIESZCZENIA Gminnej Komisji Wyborczej w Michałowie
Uchwały Gminnej Komisji Wyborczej w Michałowie

Statystyki bieżącej stronyWyświetleń: 5037
Utworzył: Marcin Panek, data utworzenia: 2014-02-13 09:10:50
Opublikował: 0, data publikacji:
Rejestr zmian bieżącej strony
Archiwalne wersje tej strony

  

Biuletyn Informacji Publicznej - URZĄD GMINY MICHAŁÓW redaguje: Marcin Panek
tel. (041) 356 52 43 fax. (041) 356 52 44
BIP (ogólnokrajowa strona główna): www.bip.gov.pl